W czym możemy Ci pomóc?

Dział serwisowy

Potrzebujesz szybkiej porady serwisowej, chcesz umówić termin uruchomienia lub przeglądu technicznego, a może masz jakiekolwiek pytania dotyczące obsługi codziennej sprężarek lub chcesz powierzyć nam remont dawno zakupionego urządzenia, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami lub prosimy o wypełnienie powyższego formularza kontaktowego zgodnie z interesującym Cię tematem.

Maciej Piszczoła

tel. +48 61 650 45 82
kom. +48 668 031 071
m.piszczola@airpol.com.pl

Dawid Michałek

tel. +48 61 650 45 89
kom. +48 519 849 352
d.michalek@airpol.com.pl

Agnieszka Gryll

Koordynator ds. serwisu

tel. +48 61 650 45 86
a.gryll@airpol.com.pl

Izabela Jasińska

tel. +48 61 650 45 60
kom. +48 664 934 259
i.jasinska@airpol.com.pl

Dział części zamiennych

Oryginalne części zamienne są kluczowym czynnikiem, który wpływa znacząco na bezpieczeństwo użytkowanej sprężarki, jej niezawodność i wysoką wydajność przez cały okres eksploatacji. Jako producent zapewniamy części zamienne i materiały eksploatacyjne do urządzeń naszej produkcji, które zakupiliście Państwo nawet 20 lat temu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami lub prosimy o wypełnienie powyższego formularza kontaktowego.

Jarosław Koperski

tel. +48 61 650 45 80
kom. +48 506 482 357
j.koperski@airpol.com.pl

Izabela Jasińska

tel. +48 61 650 45 60
kom. +48 664 934 259
i.jasinska@airpol.com.pl

Katarzyna Ejchsztet

tel. +48 61 650 45 93
kom. +48 694 477 250
sklep@airpol.com.pl

Anna Witkowska

Recepcja działu
tel. +48 61 650 45 97
a.witkowska@airpol.com.pl

Szybkość - niezawodność - oryginalne części

AIRPOL zapewnia pełną obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną oraz szybki dostęp do oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych.

Zastosowanie oryginalnych części zamiennych oraz przeprowadzanie zalecanych przez producenta okresowych przeglądów technicznych ma ogromne znaczenie dla utrzymania urządzeń w należytym stanie technicznym i tym samym utrzymania ich wysokiej niezawodności i sprawności przez długi okres użytkowania.

Nasza opieka serwisowa realizowana jest poprzez serwis fabryczny oraz rozwiniętą sieć autoryzowanych punktów serwisowych zarówno w kraju jaki i za granicą. Klienci Airpol mogą liczyć na nasze wsparcie techniczne w trakcie całego okresu eksploatacji sprężarki zarówno w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu. Na czas napraw i remontów staramy się zapewnić sprężarkę zastępczą, by zagwarantować Klientowi stały dostęp do sprężonego powietrza.

Doradcy serwisowi i mobilny serwis techniczny Airpol, w pełni zaopatrzony w oryginalne części zamienne, jest do dyspozycji Klientów w dogodnym terminie. Z chwilą wizyty naszych serwisantów mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm wykonanej usługi, przedstawienie planowego harmonogramu kolejnych serwisów, doradztwo i przeszkolenie personelu z prawidłowej eksploatacji i niezbędnych czynności obsługowych, co również pozwala uniknąć kosztów spowodowanych przez nieplanowane przestoje.

Dla wygody naszych Klientów podpisujemy również umowy serwisowe. Nasz serwis fabryczny dba by zapewnić pełną gotowości sprężarek do pracy. Klient może liczyć na niezbędną i szybką pomoc techniczną na każdym etapie korzystania z sprężarek oraz stały dostęp do części zamiennych.

Kupując w firmie Airpol sprężarkę śrubową olejową Klient ma również pewność iż bezpłatnie, w uzgodnionym terminie serwis fabryczny lub autoryzowany serwis przeprowadzi pierwsze uruchomienie urządzenia. Podczas wizyty specjalisty oprócz zapewnienia pełnego przygotowania sprężarki do pracy, sprawdzenia prawidłowości podłączenia do sieci elektrycznej i instalacji sprężonego powietrza, zostanie również oceniona wentylacja pomieszczenia, która ma niebagatelne znaczenie dla bezpiecznej pracy urządzenia. Pracownicy serwisu Airpol zawsze służą swą pomocą i radą. Na życzenie Klienta chętnie przeszkolą osoby odpowiedzialne za obsługę sprężarki. Chcąc zgłosić zakupioną sprężarkę śrubową do uruchomienia Klient proszony jest o przesłanie wypełnionego formularza LINK

{{ showError(errors.items, 'miejsce_docelowe', '') }}

{{ showError(errors.items, 'podlaczone_do_sieci_sprezonego_powietrza', '') }}

{{ showError(errors.items, 'podlaczone_do_sieci_elektrycznej', '') }}

{{ showError(errors.items, 'odlacznik_glowny', '') }}

{{ showError(errors.items, 'sterownik_nadrzedny', '') }}

{{ showError(errors.items, 'zgoda_przygotowanie_do_uruchomienia', '') }}

{{ showError(errors.items, 'zgoda_warunki_bezplatnego_pierwszego_uruchomienia', '') }}

{{ showError(errors.items, 'zgoda_dane_osobowe', '') }}
{{ showError(errors.items, 'recaptcha', '') }}

{{ showError(errors.items, 'zgoda_dane_osobowe', '') }}
{{ showError(errors.items, 'recaptcha', '') }}

{{ showError(errors.items, 'zgoda_dane_osobowe', '') }}
{{ showError(errors.items, 'recaptcha', '') }}

{{ showError(errors.items, 'zgoda_dane_osobowe', '') }}
{{ showError(errors.items, 'recaptcha', '') }}

{{ showError(errors.items, 'zgoda_dane_osobowe', '') }}
{{ showError(errors.items, 'recaptcha', '') }}