ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

SIEDZIBA

Przedsiębiorstwo Produkcji
Sprężarek Airpol Sp. z o.o.

ul. Nieszawska 15c
61-021 Poznań, Polska

tel. +48 61 650 45 67
airpol@airpol.com.pl

Sąd Rejonowy w Poznaniu VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 67746
NIP 7820006643
Regon 630517391
Kapitał zakładowy: 2.370.000 PLN

POZNAŃ GLIWICE RZESZÓW

Oddział Sprzedaży – Poznań

ul. Nieszawska 15c
61-021 Poznań

 

+48 61 650 45 67
airpol@airpol.com.pl

Krzysztof Binkowski

tel. +48 61 650 45 63
kom. +48 694 477 242

k.binkowski@airpol.com.pl

Jarosław Sibiński

tel. +48 61 650 45 64
kom. +48 600 237 865

j.sibinski@airpol.com.pl

Hanna Zagórska

tel. +48 61 650 45 62
kom. +48 694 477 245

h.zagorska@airpol.com.pl

Paulina Pankowecka

tel. +48 61 650 45 92
kom. +48 694 477 243

p.pankowecka@airpol.com.pl

Anna Kowalka

tel. +48 61 650 45 66
kom. +48 668 141 520

a.kowalka@airpol.com.pl

Natalia Dobrzykowska

tel. +48 61 650 45 61
kom. +48 660 485 980

n.dobrzykowska@airpol.com.pl

Oddział Sprzedaży – Rzeszów

ul. Przemysłowa 5
35-105 Rzeszów

 

+48 17 854 79 42
rzeszow@airpol.com.pl

Wiesław Fortuna

tel. +48 17 854 79 42
kom. +48 694 477 257

w.fortuna@airpol.com.pl

Jakub Przystaś

tel.+48 17 854 79 42
kom.+48 668 030 853

j.przystas@airpol.com.pl

Agnieszka Dryjańska

Koordynator biura

tel. +48 61 650 45 65
kom. +48 504 131 767

a.dryjanska@airpol.com.pl

Hanna Zagórska

 

tel. +48 61 650 45 62
kom. +48 694 477 245

h.zagorska@airpol.com.pl

Oddział Sprzedaży – Gliwice

ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice

+48 32 238 99 75
+48 32 302 26 22
gliwice@airpol.com.pl

Mirosław Dyjach

tel. +48 32 302 26 22
kom. +48 694 477 246

m.dyjach@airpol.com.pl

Krzysztof Wydra

tel. +48 32 238 99 75
kom. +48 694 477 247

k.wydra@airpol.com.pl

Natalia Dobrzykowska

Koordynator biura
tel. +48 61 650 45 61
kom. +48 660 485 980
n.dobrzykowska@airpol.com.pl

Hanna Zagórska

 

tel. +48 61 650 45 62
kom. +48 694 477 245

h.zagorska@airpol.com.pl

Dział Sprzedaży Części Zamiennych
ul. Nieszawska 15c
61-021 Poznań

+48 61 650 45 93
+48 61 650 45 94

airpol@airpol.com.pl

Jarosław Koperski

tel. +48 61 650 45 80
tel. +48 61 650 45 94
kom. +48 506 482 357

j.koperski@airpol.com.pl

Izabela Jasińska

tel. +48 61 650 45 60
kom. +48 664 934 259

i.jasinska@airpol.com.pl
sklep@airpol.com.pl

Anna Witkowska

Recepcja działu

tel. +48 61 650 45 97

a.witkowska@airpol.com.pl

Dział Serwisu
ul. Nieszawska 15c
61-021 Poznań

+48 61 650 45 89
+48 61 650 45 82
+48 61 650 45 75

serwis@airpol.com.pl

Maciej Piszczoła

tel. +48 61 650 45 82
kom. +48 668 031 071

m.piszczola@airpol.com.pl

Łukasz Marciniak

tel. +48 61 650 45 89
kom. +48 798 014 186

l.marciniak@airpol.com.pl

Mateusz Różowski

tel. +48 650 45 82
kom. +48 519 849 352

m.rozowski@airpol.com.pl

Izabela Jasińska

tel. +48 61 650 45 60
kom. +48 664 934 259

i.jasinska@airpol.com.pl

Agnieszka Gryll

Recepcja serwisu

tel. +48 61 650 45 86

a.gryll@airpol.com.pl

Anna Witkowska

Recepcja serwisu

tel. +48 61 650 45 97

a.witkowska@airpol.com.pl

Działamy na całym świecie