OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

2020-09-02

Miejsce pracy:

  • Poznań

Opis stanowiska:

  • obsługa oprogramowania DELEM przy prasie krawędziowej,
  • ocenianie efektów własnej pracy i samodzielne dokonywanie ewentualnych poprawek,
  • dbanie o odpowiedni stan maszyny i narzędzi.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (min. zawodowe),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne,
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny, pakiet prywatnej opieki medycznej dofinansowany przez pracodawcę,
  • dofinansowanie z funduszu socjalnego (wakacji letnich, wydatków świątecznych),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres e-mail: praca@airpol.com.pl

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek Airpol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Nieszawska 15c, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

CV Kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe Kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.