SERWISANT (WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE-ŁÓDZKIE-LUBELSKIE-MAZOWIECKIE)

Opis

2023-01-16

Miejsce pracy:  województwa: świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie, mazowieckie.

Opis stanowiska:

• serwisowanie sprężarek na terenie województw: świętokrzyskiego, łódzkiego, lubelskiego, mazowieckiego,
• wykonywanie okresowych przeglądów sprężarek produkcji Airpol oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza,
• modernizacja i uruchamianie linii sprężonego powietrza.

Nasze oczekiwania

• wykształcenie średnie techniczne (kierunki: elektronika przemysłowa, automatyka i pomiary, elektryka, elektromechanika),
• mile widziane doświadczenie w serwisowaniu sprężarek powietrza,
• odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność i systematyczność,
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
• aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
• pakiet prywatnej opieki medycznej oraz MultiSport,
• dofinansowanie z funduszu socjalnego (wakacji letnich, wydatków świątecznych),
• możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji

Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: praca@airpol.com.pl
Jednocześnie prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek Airpol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Nieszawska 15c, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
CV Kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe Kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.