Polski producent sprężarek, dmuchaw, wytwornic azotu | O firmie Airpol 

Airpol Sp. z o.o. jest największym polskim producentem sprężarek śrubowych. Oferujemy pełną obsługę w zakresie od projektu do realizacji sprężarkowni „pod klucz", dopasowujemy nasze wyroby do indywidualnych potrzeb Klientów.


Firma powstała w 1991 roku, w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa z ponad 30-letnią tradycją produkcji sprężarek. Od początku istnienia do chwili obecnej firma ulega ciągłym zmianom, dotrzymując kroku światowym trendom w konstrukcji i technologii sprężarek, wprowadzając na polski rynek urządzenia dotychczas nie produkowane w kraju.


Obecnie Airpol zatrudnia blisko 150 osób, w tym doświadczony zespół specjalistów, który nieustannie udoskonala nasze wyroby, projektuje nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, oraz oferuje szeroką pomoc w opracowaniu indywidualnych energooszczędnych rozwiązań.


Zawsze docenialiśmy znaczenie jakości wyrobów i usług jako jedni z pierwszych w Polsce, w branży sprężarek, wprowadziliśmy w 1998 roku system jakości oparty o normę ISO 9001, posiadamy też certyfikaty wydane przez jednostki certyfikujące innych państw. Szczegółowa kontrola na każdym etapie procesu produkcyjnego daje pewność wyboru urządzeń o najwyższych cechach jakościowych i użytkowych.


Wieloletnie doświadczenie w produkcji sprężarek, wysokiej jakości produkt oraz szeroka oferta firmy wraz z indywidualnym podejściem do każdego Klienta sprawiły iż firma Airpol uzyskała pozycję silnego konkurenta w branży kompresorów na rynku europejskim i światowym.

Wróć