Komunikat w związku z Covid-19

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju i zaleceniami GIS, firma Airpol wdrożyła szereg procedur i działań, których celem jest minimalizacja zagrożeń względem naszych pracowników, przy jednoczesnym umożliwieniu kontynuacji wszystkich działań operacyjnych naszego przedsiębiorstwa (produkcja/sprzedaż/dystrybucja/serwis).


Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów postanowiliśmy zrezygnować z bezpośredniej sprzedaży, zachęcając do składania zamówień drogą mailową: airpol@airpol.com.pl


Mimo iż czas ten jest trudny dla nas wszystkich, lecz dokładamy wszelkich starań, by realizacja zamówień odbywała się w sposób ciągły i bezpieczny. Dostawy przy zachowaniu określonych procedur realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich. Dopuszczamy możliwość odbioru towaru przez Państwa tylko po uprzedniej awizacji i zapoznaniu się z ustaloną przez nas procedurą bezpiecznego odbioru towaru.


Cenimy sobie osobisty kontakt z naszymi Klientami, jednak w obecnej sytuacji musimy zrezygnować zarówno ze spotkań wewnętrznych jak i zewnętrznych, rekomendując tylko kontakt telefoniczny z Państwem lub mailowo.


Zachęcamy zatem do kontaktu:

Dział sprzedaży: tel. (61) 650 45 67, airpol@airpol.com.pl

Dział sprzedaży części zamiennych: kom. 660 485 980, 506 482 357, airpol@airpol.com.pl

Dział serwisu: tel. (61) 650 45 75, kom. 694 477 251, serwis@airpol.com.pl


Zależy nam na tym, by w tym wyjątkowym okresie z pełną odpowiedzialnością zapewnić opiekę serwisową Państwa urządzeń. Chcąc uniknąć ryzyka zagrożenia zdrowia zarówno Klientów jak i naszych pracowników opracowaliśmy procedurę, zgodnie z którą postępują nasi fachowcy. Przed wizytą pracowników serwisu zostaną do Państwa przesłane obowiązujące zasady, z którymi prosimy się zapoznać.


Zdajemy sobie sprawę iż tylko współpraca, partnerstwo i skoordynowane działania, szczególnie w tym trudnym czasie, pozwolą zapewnić maksimum bezpieczeństwa nam wszystkim.

Życząc dużo wytrwałości i zdrowia pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Pracownicy Firmy Airpol

Wróć